asus-rog-zaruky
ASUS záruka ROG záruka

Vítejte na registrační stránce speciálních
ASUS a ROG servisů.

Pokud jste nedávno zakoupili ASUS anebo ROG notebook, možná máte nárok na exkluzivní záruky,
které můžete po registraci produktu získat zdarma.

ASUS Servisní balíček pro prodloužení záruky
(1 rok navíc)
ASUS záruka
JAKÉ JSOU PODMÍNKY UPLATNĚNÍ
1 ROKU ZÁRUKY NAVÍC?

 1. 1
  Balíček rozšířené záruky ASUS musí být aktivován během záruční doby vašich produktů ASUS. Nejpozději však do 180 dní od zakoupení výrobku.
 2. 2
  Prodloužená záruka platí pouze na modely ASUS Zenbook, přičemž celková záruční doba je omezena na dobu tří let. Tento balíček služeb musí být aktivován ještě před tím, než se jej rozhodnete využít.Tento balíček služeb vyprší, pokud nebude registrován ve stanoveném období.
 3. 3
  Po dokončení aktivace se záruka na váš výrobek automaticky prodlouží od původního konce záruky.
 4. 4
  S výjimkou změny doby záruky zůstávají všechny ostatní podmínky stejné jako u standardní ASUS záruky.
 5. 5
  Tento servisní balíček neprodlužuje záruku na baterii vašeho výrobku.

Jak získám rozšíření záruky?
Jednoduše vyplňte žádost o aktivaci rozšířené záruky níže. Balíček bude aktivován do 20 dní po zaslání žádosti. Pokud jste zakoupili 2 a více našich produktů, na které se vztahuje akce, stačí poslat daňový doklad potvrzující váš nákup a sériové čísla produktů na email info@asusweb.cz k aktivaci záruk. Stav záruky můžete zkontrolovat na „Můj Asus“. V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Tato záruka se vztahuje na modely zakoupené od 1.3. 2021 do 31.12. 2021 na území ČR a SR. Notebooky můžete registrovat nejpozději do 14. ledna 2022. Všechny přihlášky nahrané do tohoto data budou vyřízeny nejpozději do 20 pracovních dní.
ROG záruka proti
náhodnému poškození
ROG záruka
JAKÉ JSOU VÝHODY A PODMÍNKY UPLATNĚNÍ ROG ZÁRUKY PROTI NÁHODNÉMU POŠKOZENÍ?

 1. 1
  Oproti klasické záruce na dva roky, která se vztahuje na vady produktu z výroby, se ROG záruka vztahuje i na vaše nešikovné ruce, náhodné události a jiná neštěstí.
 2. 2
  Vy zaplatíte jen 20 % hodnoty součástek, které byly použity na opravu závady. Všechny komponenty, které byly vyměneny, podléhají záruce tři měsíce nebo po dobu záruční doby produktu. U tohoto typu servisu si společnost ASUS ponecháva vadný díl.
 3. 3
  Tato záruka se vztahuje na dobu dvou let. Uplatnit ji je možné jen jednou za kalendářní rok.
 4. 4
  Servis pokrývá škody způsobené pádem, odřením, poškrábáním, politím, elektrickým přepětím a jinými náhodnými událostmi.
 5. 5
  Pro uplatnění ROG servisu je potřeba uvést detaily příčiny poškození, čas a místo, kde se událost odehrála. Neuvedení těchto informací bude vyhodnoceno neuznáním reklamace.

Jak získám tento servisní balíček?
Jednoduše vyplňte žádost o aktivaci speciálního servisu níže. Servisní balíček bude aktivován 20 dní po zaslání žádosti. Stav záruky můžete zkontrolovat na „Můj Asus“. V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Tato záruka se vztahuje na modely zakoupené od 1.3. 2021 do 31.12. 2021 na území ČR a SR. Notebooky můžete registrovat nejpozději do 14. ledna 2022. Všechny přihlášky nahrané do tohoto data budou vyřízeny nejpozději do 20 pracovních dní.

Vyplňte prosím následující formulář

Sériové číslo (SN) naleznete na krabici, faktuře nebo na produktu.
Nahrajte kopii prodejního dokladu:
Formát: JPG, PNG, PDF     Velikost: max. 8 MB
Potvrzuji, že uvedené údaje jsou pravdivé, seznámil/a jsem se s informacemi o zpracování osobních údajů, a že mne v souvislosti s touto žádostí můžete kontaktovat.